Nuo gegužės 1 d. įsigalioja svarbūs pokyčiai pacientams – už Privalomojo sveikatos draudimo fondo apmokamas paslaugas gydymo įstaigos nebegali reikalauti papildomų priemokų.
Tai reiškia labai paprastai: jeigu esate drausti PSD, turite galiojantį gydytojo siuntimą, kai jis reikalingas, ir kreipiatės į gydymo įstaigą, kuri yra sudariusi sutartį su ligonių kasa, paslaugos pas specialistus turi būti teikiamos be papildomų mokėjimų.
Pacientai galės savo lėšomis sumokėti už komforto paslaugas arba rinktis brangesnes medicinos priemones, tačiau tik gavę išsamią informaciją apie nemokamas alternatyvas.
